Карактеристике: Изузетан изглед Добра отпорност на ударце, водоотпорност и антикорозивна својства Стандардни комплети за монтажу за држање стуба Оптимизоване димензије Дизајнирано са широкопојасном технологијом, средњим појачањем, ниским односом стојећих таласа
Примена: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi систем
Пратите ове процедуре за инсталирање антене са држачем, подесите угао нагиба антене, затегните завртње и навртке. (1) Комплети за монтажу у облику слова Л треба да поравнају вијак антене, ставе равну подлошку, опружну куку, заврну капу редом, а затим закључају навртку. (2) У-обликована навојна шипка од М6 провучена је кроз назубљени и Л-обликовани монтажни комплет, држи антену са стубом пречника 35-50 мм, а затим закључају навртку. (3) Да би се добио најбољи сигнал, подесите угао нагиба антене преко положаја отвора на комплету за монтажу у облику слова Л, затим закључајте све навртке и затворите крај конектора антене. (4) Висина постављања треба да буде већа од 3 метра од нивоа основе, такође, близу подручја постављања немају високе зграде и веће металне елементе. Једном речју, земљиште са отвореним странама.
| Ставка | Спецификације |
| Фреквентни опсег | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Добитак | 7/10dBi |
| Константно-височина (VSWR) | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Улазна импеданса | 50Ω |
| Поларизација | Вертикално |
| Ширина хоризонталног зрака | 70°/60° |
| Ширина вертикалног зрака | 55°/45° |
| Максимална снага | 50W |
| Тип конектора | N-жена |
| Димензија | 230X210X44мм |
| Радна температура | -40℃~+60℃ |
| Боја | Бела |
| Монтажа | Монтажа на зид |
| Заштита од грома | DC Ground |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
