Угаони адаптери се користе за причвршћивање разних држача каблова на угаоне елементе торња без бушења рупа у нози торња. Пошто РФ системи далековода захтевају много посебних стезаљки за причвршћивање каблова и опреме, Телсто је отворио ову посебну линију за те посебне примене. Можемо да производимо стезаљке на основу захтева купаца.
| Опште спецификације | |
| Тип адаптера | Угаони адаптер |
| Тип материјала | Нерђајући челик 304 |
| Максимално оптерећење | Троструки стек, кабл од 1 -5/8 инча |
| Монтажа | Навојна рупа од 3/8 инча, 3/4 инча |
| Димензије | |
| Унутрашња дужина | 25,40 мм |
| Унутрашња ширина | 22,23 мм |
| Спољна дужина | 50,80 мм |
| Спољна ширина | 57,15 мм |
| Механичке спецификације | |
| Максимални обртни момент при инсталацији | 15,0 ft lb |
| Мин. обртни момент при монтажи | 11,0 ft lb |
| Дебљина материјала | 2,667 мм |
| Паковане спецификације | |
| Висина | 150 мм |
| Дужина | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Тежина за испоруку | 23,30 кг |
| Количина пакета | 100 ком. |
Адаптер од нерђајућег челика који се користи за причвршћивање разних држача каблова на угаоне елементе торња без бушења рупа у нози торња.
· 1. Изузетно широк отвор од 2,5 цм за свестраност
· 2. Рупе од 3/4'' примају вешалице са копчама
· 3. Материјал: нерђајући челик
· 4. Укључите вијак са четвртастом главом од нерђајућег челика 3/8''X1-3/4''
| Број дела | Опис | Једна јединица рачуна |
| УА3 | Угаони адаптер од нерђајућег челика са навојним отворима од 3/4'' | Комплет од 10 комада |
| Трговински услови | CIF, DDU, франко фабрика |
| Услови плаћања | Т/Т, акредитив, по договору |
| Минимална количина залиха | 1 |
| Капацитет снабдевања | 100000 комада месечно |
| Време испоруке | 3-15 дана |
| Пошиљка | Море, ваздух, експрес |
| Лука | Шангај |
| Доступност узорка | Да |
| Време узорковања | 3-5 дана |
| Паковање | Пластична кеса, Картон, Палета |