Телсто широкопојасни усмерени спрежници омогућавају равно повезивање једне сигналне путање са другом само у једном смеру (познато као директива). Обично се састоје од помоћне линије која се електрично повезује са главном линијом. Један крај помоћне линије је трајно опремљен усклађеним завршетком. Директива (разлика између повезивања у једном смеру у поређењу са другим) је приближно 20 dB за спрежнике. Усмерени спрежници се користе кад год је потребно одвојити део сигнала или комбиновати два сигнала. Телсто нуди усмерене спрежнике уског опсега и бежичног опсега са повезивањем у распону од 3 dB до 50 dB или више.
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | 698-2700 MHz |
| Максимални капацитет снаге | 300W |
| Изолација | ≥26 dB |
| Губитак уметања | ≤1,7±0,5 dB |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,25 |
| Тип конектора | N-жена |
| Количина конектора | 3 |
| Радна температура | -35-+75℃ |
| Апликације | ИП65 |
| Степен спрезања, dB | 6 |
| Спојница, dB | 5,0±1,0 |
| Нето тежина, кг | 0,37 |
| Влажност | 0 до 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Примена | У затвореном простору |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
