Карактеристике
◆ Широки фреквентни опсег 698-4000MHz
◆ Покривеност 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Ниска пасивна интермодулација
◆ Низак VSWR и губитак уметања
◆ Висока изолација, за унутрашњу и спољашњу употребу, IP65
◆ Широко се користи за решења у зградама
◆ Висока усмереност / изолација
◆ Снага 300W по улазу, висока поузданост
◆ Ниски губици уметања, низак VSWR, низак PIM (IM3)
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | 698-2700 MHz |
| Максимални капацитет снаге | 300W |
| Изолација | ≥27 dB |
| Губитак | ≤3,5 дБ |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,25 |
| Унутрашњи Ригпл | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Тип конектора | N-жена |
| Количина конектора | 4 |
| Радна температура | -30-+55℃ |
| Апликације | У затвореном простору |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
