Карактеристике: Изузетан изглед Погодно за обичну монтажу на плафон Широк фреквентни опсег, низак стојећи талас, јака способност отпорности на сметње
Примена: Унутрашња вишесмерна покривеност GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN систем
| Механичке спецификације | |
| Димензије | 204X115mm |
| Тежина | 0,5 кг |
| Материјал радијатора | Посребрени месинг |
| Материјал радома | АБС |
| Боја радома | Слонова кост бела |
| Оперативна влажност | < 95% |
| Радна температура | -40~55 ℃ |
| Електричне спецификације | |
| Фреквентни опсег | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Добитак | 2дБи±0.5 4дБи±1 4дБи ±1 |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,4 |
| Поларизација | Вертикално |
| Заобљеност шаре, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Ширина вертикалног зрака | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Улазна импеданса | 50Ω |
| Максимална улазна снага | 50W |
| Конектор | Н Женско |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
