Карактеристике: Изузетан изглед Погодно за обичну монтажу на плафон Широк фреквентни опсег, низак стојећи талас, јака способност отпорности на сметње.
| Ставка | Спецификације |
| Фреквентни опсег | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Добитак | 3±1dBi/4±1dBi |
| Константно-височина (VSWR) | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Улазна импеданса | 50Ω |
| Поларизација | Вертикално |
| Ширина хоризонталног зрака | 360° |
| Ширина вертикалног зрака | 85±15°/55±15° |
| Максимална снага | 50W |
| Тип конектора | N-жена |
| Пречник | Ø164x94mm |
| Боја | Бела |
| Температура | Рад: -40℃~+60℃ |
| Распон релативне влажности | 5%~95% |
| Начин монтаже | Фиксирано вијцима |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
