806-960 MHz и 1710-2700 MHz
Вертикална поларизација
Употреба у затвореном или на отвореном простору
Монтажа на зид или монтажа на цев
Изузетан изглед. Добра отпорност на ударце, водоотпорност и антикорозивна својства. Стандардни комплети за монтажу стуба. Оптимизоване димензије. Дизајнирано са широкопојасном технологијом, средњим појачањем, ниским односом стојећих таласа.
Примена: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi систем
Пратите ове процедуре за инсталирање антене са држачем, подесите угао нагиба антене, затегните завртње и навртке. (1) Комплети за монтажу у облику слова Л треба да поравнају вијак антене, ставе равну подлошку, опружну куку, заврну капу редом, а затим закључају навртку. (2) У-обликована навојна шипка од М6 провучена је кроз назубљени и Л-обликовани монтажни комплет, држи антену са стубом пречника 35-50 мм, а затим закључају навртку. (3) Да би се добио најбољи сигнал, подесите угао нагиба антене преко положаја отвора на комплету за монтажу у облику слова Л, затим закључајте све навртке и затворите крај конектора антене. (4) Висина постављања треба да буде већа од 3 метра од нивоа основе, такође, близу подручја постављања немају високе зграде и веће металне елементе. Једном речју, земљиште са отвореним странама.
Карактеристике:
● Изузетан изглед
● Добра одбрамбена способност, отпорност на ударце, водоотпорност, антикорозија итд.
| Механичке спецификације | |
| Димензије | 445*210*65 |
| Тежина | 1 кг |
| Материјал радијатора | Бакар |
| Материјал радома | АБС |
| Боја радома | Слонова кост бела |
| Релативна влажност | 5%-95% |
| Радна температура | -40~60 ℃ |
| Комплет за монтажу | Монтажа на зид и монтажа на цеви |
| Електричне спецификације | |
| Фреквентни опсег | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Добитак | 10dBi 12dBi |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,5:1 |
| Поларизација | Вертикално |
| Ширина снопа са половином снаге | Х:65/50° В:55/40° |
| Однос предњег и задњег дела | 20 dB |
| Улазна импеданса | 50Ω |
| Максимална улазна снага | 50W |
| Заштита од грома | DC Ground |
| Конектор | Н Женско |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
