| N мушки конектор РФ коаксијални лажно оптерећење 50W | |
| Број модела | ТЕЛ-ТЛНМ50В |
| Електрични | |
| Карактеристична импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC-3GHz |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,20 |
| Капацитет снаге | 50 вати |
| РФ конектор | Н мушки конектор |
| Материјал и позлаћивање | |
| Назив делова | Материјал |
| Тело конектора | Месинг |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Унутрашњи проводник | Фосфорна бронза |
| Становање | Алуминијум |
| Еколошки | |
| Радна температура | -45~ 85 ℃ |
| Температура складиштења | -60~120℃ |
| Стопа отпорности на временске услове | ИП65 |
| Релативна влажност | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EC) | У складу са изузећем |
| Тежина (нето) | 340 г |
● Широки фреквентни опсег DC-3GHz
● Интермодулација ниског пропусног опсега
● Низак VSWR
● Мала тачност слабљења
● Широко се користи за решења у зградама
Наше услуге
1. Одговорите на ваш упит у року од 24 сата.
2. Модел плаћања: Т/Т, Л/Ц, Пајпал и Вестерн Унион
3. Многи модели испоруке: ваздухом, морем, експресом (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Време испоруке: Обично 14 дана након пријема поруџбине
5. Лука утовара: Шангај
6. Гарантни период: У року од 12 месеци након испоруке.
7. Упутство за употребу на захтев.
8. Може се урадити прилагођени цртеж, узорак и пакет.
Техничке спецификације:
| Производ | Опис | Број дела |
| Завршно оптерећење | N мушки / N женски, 2W | ТЕЛ-ТЛ-НМ/Ф2В |
| N мушки / N женски, 5W | ТЕЛ-ТЛ-НМ/Ф5В | |
| N мушки / N женски, 10W | ТЕЛ-ТЛ-НМ/Ф10В | |
| N мушки / N женски, 25W | ТЕЛ-ТЛ-НМ/Ф25В | |
| N мушки / N женски, 50W | ТЕЛ-ТЛ-НМ/Ф50В | |
| N мушки / N женски, 100W | ТЕЛ-ТЛ-НМ/Ф100В | |
| DIN мушки / женски, 10W | ТЕЛ-ТЛ-ДИНМ/Ф10В | |
| DIN мушки / женски, 25W | ТЕЛ-ТЛ-ДИНМ/Ф25В | |
| DIN мушки / женски, 50W | ТЕЛ-ТЛ-ДИНМ/Ф50В | |
| DIN мушки / женски, 100W | ТЕЛ-ТЛ-ДИНМ/Ф100В |
Честа питања
Шта је са квалитетом ваших производа?
Све производе које смо испоручили строго тестира наш QC одељење пре испоруке.
Можете ли понудити узорке за тестирање пре него што наручите једну формално наручивање?
Узорци за тестирање могу се доставити бесплатно под условом да сносите трошкове испоруке.
Колико је обично време ваше испоруке?
Наше време испоруке је обично у року од 14 дана након што примимо вашу поруџбину.
Који су ваши начини испоруке?
Морским путем; Ваздухом (лука Шангај); или путем УПС-а, ДХЛ-а, Федекса, ТНТ-а итд.
Можете ли нам послати узорак за развој?
Да, можемо. Узорци могу бити испоручени у року од 7 радних дана.
Можемо ли да одштампамо наш лого или назив компаније на вашим производима или паковању?
Да, можете. Лого и назив компаније могу се одштампати на нашим производима. Можете нам послати уметничко дело.путем е-поште у JPEG или TIFF формату.
Да ли је минимална количина залиха фиксна?
Минимална количина залиха је флексибилна и прихватамо малу поруџбину први пут као пробну поруџбину.
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC~3 GHz |
| Радна влажност | 0-90% |
| Назив снаге | 50W |
| Конектор | Н мушкарац |
| Константно-височина (VSWR) | 1,15 |
| Температурни опсег ℃ | -35~+65 |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
