1. Карактеристична импеданса: 50Ω
2. Фреквентни опсег: 0-4 GHz
3. Отпор контакта Унутрашњи проводник: ≤10 mΩ Спољни проводник: ≤4 mΩ
4. Отпорност изолације ≥5000MΩ
5. Диелектрична отпорност ≤ 1,306.
6. Издржљивост 500 циклуса
1. Упит - Професионална понуда.
2. Потврдите цену, време испоруке, уметничко дело, рок плаћања итд.
3. Телсто продаја шаље проформа фактуру са печатом слободе.
4. Купац врши уплату депозита и пошаље нам банковну потврду.
5. Почетна фаза производње - Обавештавамо клијенте да смо примили уплату и да ћемо направити узорке према вашем захтеву, послати вам фотографије или узорке ради вашег одобрења. Након одобрења, обавештавамо вас да ћемо организовати производњу и саопштити процењено време.
6. Средња производња - пошаљите фотографије које приказују производну линију на којој можете видети своје производе. Поново потврдите процењено време испоруке.
7. Завршетак производње - Фотографије и узорци производа масовне производње биће вам послати на одобрење. Такође можете организовати инспекцију треће стране.
8. Клијенти врше плаћање преосталог износа и шаљу робу бесплатно. Такође могу прихватити услове плаћања - стање на основу копије рачуна или акредитива. Обавестите број за праћење и проверите статус за клијенте.
9. Поруџбина се може рећи „завршена“ када примите робу и будете задовољни њоме.
10. Повратне информације за Слободу о квалитету, услузи, повратним информацијама са тржишта и сугестијама. И можемо боље.

Модел:ТЕЛ-ДИНФ.158-РФЦ
Опис
DIN женски конектор за флексибилни кабл 1-5/8″
| Материјал и премаз | |
| Контакт центра | Месинг / посребривање |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тело и спољни проводник | Месинг / легура обложена трослојном легуром |
| Заптивка | Силиконска гума |
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC~3 GHz |
| Отпорност изолације | ≥10000MΩ |
| Диелектрична чврстоћа | 4000 V rms |
| Отпор централног контакта | ≤0,4mΩ |
| Спољни контактни отпор | ≤1,5 mΩ |
| Губитак уметања | ≤0,12dB на 3GHz |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,15@-3,0 GHz |
| Температурни опсег | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоотпорно | ИП67 |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
