Склоп оптичког кабла, DLC/PC, DLC/PC, једноделни мод, GYFJH 2B1 (LSZH), 7.0mm, 2 језгра, заштићена грана за спољашњу употребу
Оптички кабл има DLC/PC конекторе и доступан је у једномодним и вишемодним конфигурацијама. Направљен је од GYFJH 2B1 (LSZH) материјала, што обезбеђује безбедност и издржљивост. Кабл има пречник од 7,0 мм и садржи 2 језгра, што га чини погодним за спољне примене на заштићеним гранама.
FTTA (Fiber to the Antenna) пач кабл је дизајниран за разне примене, укључујући:
● 3G и 4G базне станице
● Ваздухопловство и одбрана
● Дијагностика опреме
● Сензори са оптичким влакнима
● FTTA, FTTP и FTTX мреже
● WiMAX
● Јединице основног опсега (BBU)
● Даљинске радио јединице (RRU)
● Даљинске радио главе (RRH)
● Дугорочна еволуција (LTE)
ГЈФЈВ кабл
Једномодно влакно
| Ставка | Јединица | Спецификација |
| Слабљење | дБ/км | 1310 нм ≤ 0,41550 нм ≤ 0,3 |
| Дисперзија | Ps/nm·km | 1285~1330нм≤3,51550 нм ≤ 18,0 |
| Таласна дужина нулте дисперзије | Nm | 1300~1324 |
| Нагиб нулте дисперзије | Ps/nm·km | ≤0,095 |
| Гранична таласна дужина влакана | Nm | ≤1260 |
| Пречник модалног поља | Um | 9,2±0,5 |
| Концентричност модалног поља | Um | <=0,8 |
| Пречник облоге | um | 125±1,0 |
| Некружност облоге | % | ≤1,0 |
| Грешка концентричности премаза/облоге | Um | ≤12,5 |
| Пречник премаза | um | 245±10 |
| савијање, зависност изазвано слабљење | 1550 нм, 1 окрет, пречник 32 мм, 100 рума, пречник 60 мм | ≤0,5 dB |
| Доказни тест | кпси | ≥100 |
Сваки захтев
| 1 –Број влакана -------22 – Карактеристика влакана -------Општи пречник: 245±10ум 3 Карактеристика чврстог баферовања 4 спољни пречник: 0,87±0,05 мм 2.0LSZH симплекс оптички кабл: Боја: према уговор - Бели ПВЦ дебљине 0,9 мм - Спољни пречник: 0,87±0,06 мм Дебљина: 0,30±0,03 мм
5 – Спољна јакна: LSZH |
Спецификација конектора
Једномодни
| СТАВКА | ПАРАМЕТАР | |
| Тип конектора | ЛЦ/УПЦ, СЦ/УПЦ, ФЦ/УПЦ, СТ/УПЦ. | ЛЦ/АПЦ, СЦ/АПЦ, ФЦ/АПЦ, СТ/АПЦ |
| Губитак уметања | <=0,2 dB | <=0,3 dB |
| Губитак повратка | >=50dB | >=60dB |
| Режим оптичког влакна | Једномодни | |
| Радна таласна дужина | 1310, 1550 нм | |
| Тест таласне дужине | 1310, 1550 нм | |
| Поновљивост | <=0,1 | |
| Заменљивост | <=0,2dB | |
| Издржљивост | <=0,2dB | |
| Дужина влакана | 1м, 2м….. било која дужина опционо. | |
| Дужина и толеранција | 10 цм | |
| Радна температура | -40°C ~ +85°C | |
| Температура складиштења | -40°C ~ +85°C | |
Вишеструки режим
| СТАВКА | ПАРАМЕТАР |
| Тип конектора | ЛЦ/УПЦ, СЦ/УПЦ, ФЦ/УПЦ, СТ/УПЦ. Опционо |
| Режим оптичког влакна | Вишемодални |
| Радна таласна дужина | 850, 1300 нм |
| Тест таласне дужине | 850, 1300 нм |
| Губитак уметања | <=0,2 dB |
| Губитак повратка | >=35db |
| Поновљивост | <=0,1 |
| Заменљивост | <=0,2dB |
| Издржљивост | <=0,2dB |
| Дужина влакана | 1м, 2м….. било која дужина опционо. |
| Дужина и толеранција | 10 цм |
| Радна температура | -40°C ~ +85°C |
| Температура складиштења | -40°C ~ +85°C |