Телсто оптички пач каблови се састоје од спољашњег тела од полимера и унутрашњег склопа опремљеног механизмом за прецизно поравнање. Погледајте горњи дијаграм за информације о димензијама. Ови адаптери су прецизно израђени и произведени према захтевним спецификацијама. Комбинација чаура за поравнање од керамике/фосфорне бронзе и прецизно обликованог полимерног кућишта пружа конзистентне дугорочне механичке и оптичке перформансе.
- Дуплекс кабл
- ЛСЗХ
- Конектор са керамичком ферулом
- Конектор 1: LC APC; Конектор 2: LC UPC
- Режим: Једномодни
- Класе влакана: OS2, 9/125 μ;
- Паковање: полиетиленска кеса са налепницом
| Ставка | SC-SC оптички пач кабл |
| Ферула завршна страна | PC UPC APC |
| Тип конектора | ФК, СЦ, ЛЦ, СТ, МТРЈ, МУ, Е2000, МПО |
| Тип кабла | SX/LSZH |
| Режим | СМ:9/125 |
| Пречник кабла | 0,9 мм, 2,0 мм, 3,0 мм |
| Губитак уметања | ≤0,2 и ≤0,3dB |
| Губитак повратка | ≥50 и ≥65dB |
| Заменљивост | ≤0,2 dB |
| Вибрација | ≤0,2 dB |
| Радна температура | -40 до 75℃ |
| Температура складиштења | -45 до 85℃ |
| Затезна сила | 50N/статичко стање 30N/коришћено стање |