7/16 Din конектор је специјално дизајниран за спољне базне станице у системима мобилне комуникације (GSM, CDMA, 3G, 4G), одликује се великом снагом, малим губицима, високим радним напоном, савршеним водоотпорним перформансама и применљив је у различитим окружењима. Лако се инсталира и пружа поуздану везу.
Телсто 7/16 DIN конектори су доступни у мушком или женском полу са импедансом од 50 ома. Наши 7/16 DIN конектори су доступни у правим или угаоним верзијама, као и са 4-рупном прирубницом, преградом, 4-рупном панелом или опцијама без монтаже. Ови дизајни 7/16 DIN конектора су доступни са методама причвршћивања стезаљкама, кримповањем или лемљењем.
● Низак IMD и низак VSWR пружају побољшане перформансе система.
● Саморасширујући дизајн обезбеђује једноставну инсталацију стандардним ручним алатом.
● Унапред састављена заптивка штити од прашине (P67) и воде (IP67).
● Централни проводник обложен месингом/сребром и спољни проводник обложен месингом/легуром Teri пружају високу проводљивост и отпорност на корозију.
● Бежична инфраструктура
● Базне станице
● Заштита од грома
● Сателитске комуникације
● Антенски системи

Модел:ТЕЛ-ДИНФ.12-РФЦ
Опис
DIN женски конектор за флексибилни кабл од 1/2″
| Материјал и премаз | |
| Контакт центра | Месинг / посребривање |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тело и спољни проводник | Месинг / легура обложена трослојном легуром |
| Заптивка | Силиконска гума |
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC~3 GHz |
| Отпорност изолације | ≥5000MΩ |
| Диелектрична чврстоћа | 4000 V rms |
| Отпор централног контакта | ≤1,0 mΩ |
| Спољни контактни отпор | ≤0,4 mΩ |
| Губитак уметања | ≤0,08 dB на 3 GHz |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,08 на -3,0 GHz |
| Температурни опсег | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоотпорно | ИП67 |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.

Добродошли на представљање нашег производа. Част нам је да вам представимо наш 7/16 Din конектор!
Наш 7/16 Din конектор је дизајниран за спољне базне станице у мобилним комуникационим системима и применљив је на различите стандарде мобилне комуникације као што су GSM, CDMA, 3G, 4G итд. Има велику снагу, мале губитке, висок радни напон, савршене водоотпорне перформансе и може стабилно да ради у различитим окружењима.
Наши 7/16 Din конектори имају напредни дизајн и технологију производње како би се осигурао висок квалитет и поузданост. Лако се инсталирају и поуздано се повезују, а инсталација и одржавање се могу обавити за кратко време, чиме се побољшава ефикасност и смањују трошкови.
Наш 7/16 Din конектор је током процеса пројектовања узео у обзир различите сценарије примене, што осигурава његову применљивост. Његове водоотпорне перформансе омогућавају му нормалан рад у различитим неповољним временским условима. Поред тога, поседује карактеристике високог радног напона и малих губитака, и може одржати квалитет и стабилност сигнала током преноса на велике удаљености.
Генерално, наш 7/16 Din конектор је висококвалитетни конектор дизајниран за спољне базне станице у мобилним комуникационим системима. Без обзира у ком окружењу радите, можемо да пружимо ефикасна решења за повезивање. Ако сте заинтересовани за наше производе, контактирајте нас за више информација.