Телсто РФ конектор је конектор који се широко користи у области бежичне комуникације. Његов радни фреквентни опсег је DC-3 GHz. Има одличне VSWR перформансе и ниску пасивну интермодулацију. Има веома стабилан пренос сигнала и одличан квалитет комуникације. Стога је овај конектор веома погодан за ћелијске базне станице, дистрибуиране антенске системе (DAS) и ћелијске апликације како би се осигурала брза и ефикасна комуникација и пренос података.
Истовремено, коаксијални адаптер је такође неопходан алат за повезивање. Може брзо променити тип и пол конектора како би задовољио потребе различитих уређаја и метода повезивања, уз истовремено обезбеђивање чврстине и стабилности везе. Без обзира да ли се ради у лабораторији, производној линији или практичној примени, коаксијални адаптер је један од неопходних алата. Може значајно поједноставити процес повезивања, побољшати ефикасност рада, смањити могућност погрешног рада и грешака у повезивању, и осигурати квалитет и безбедност повезивања опреме.
Укратко, Телсто РФ конектори и коаксијални адаптери су неопходни алати у области бежичне комуникације. Њихове одличне перформансе и стабилност могу осигурати ефикасност, брзину и стабилност бежичне комуникације. За професионалце који се баве облашћу бежичне комуникације, веома је важно да савладају методе и вештине коришћења ових алата, што им може помоћи да боље обављају различите комуникационе задатке и постигну боље резултате у свом свакодневном раду.
| Електричне спецификације | |
| Импеданса | 50 Ω |
| Учесталост | DC-3GHz / Прилагођено |
| Константно-височина (VSWR) | 1,15 Макс |
| Доказни напон | 2500V |
| Радни напон | 1400V |
| Конектор А | Н мушкарац |
| Конектор Б | Н мушкарац |
Адаптер: N мушки на N мушки
● Омогућава повезивање уређаја са N женским интерфејсима.
● Користи се за проширење коаксијалних каблова, конверзију коаксијалног интерфејса, накнадне уградње коаксијалних каблова.
● У складу са RoHS прописима.
| Производ | Опис | Број дела |
| РФ адаптер | 4.3-10 женски на DIN женски адаптер | ТЕЛ-4310Ф.ДИНФ-АТ |
| Адаптер 4.3-10 женски на мушки DIN | ТЕЛ-4310Ф.ДИНМ-АТ | |
| 4.3-10 мушки на женски DIN адаптер | ТЕЛ-4310М.ДИНФ-АТ | |
| 4.3-10 мушки на DIN мушки адаптер | ТЕЛ-4310М.ДИНМ-АТ |

Модел:ТЕЛ-НМ.НМ-АТ
Опис
РФ адаптер N мушки на N мушки
| Материјал и премаз | |
| Контакт центра | Месинг / посребривање |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тело и спољни проводник | Месинг / легура обложена трослојном легуром |
| Заптивка | Силиконска гума |
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC~3 GHz |
| Отпорност изолације | ≥5000MΩ |
| Диелектрична чврстоћа | ≥2500 V rms |
| Отпор централног контакта | ≤1,0 mΩ |
| Спољни контактни отпор | ≤0,25 mΩ |
| Губитак уметања | ≤0,15dB@3GHz |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Температурни опсег | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоотпорно | ИП67 |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
