Антене/ Базна станица/ Емисија/ Кабловски склоп/ Мобилна телефонија/ Компоненте/ Инструментација/ Микроталасни радио/ Mil-Aero
PCS/Радар/Радио/Сателитска комуникација/Заштита од пренапона WLAN
1. Такође прилагођавамо посебне производе како бисмо испунили захтеве наших клијената. Само нам покажите свој цртеж, узорак или назначене детаље, ми ћемо га произвести или нам љубазно пошаљите своје специфичне инжењерске параметре као што су IMD, VSWR, позлаћивање итд.
2. Узорак је у реду дати.
3. Одговорићемо вам на ваш упит у року од 24 сата.

Модел:ТЕЛ-НМА.12С-РФЦ
Опис
N мушки угаони конектор за суперфлексибилни кабл од 1/2″
| Материјал и премаз | |
| Контакт центра | Месинг / посребривање |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тело и спољни проводник | Месинг / легура обложена трослојном легуром |
| Заптивка | Силиконска гума |
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC~3 GHz |
| Отпорност изолације | ≥5000MΩ |
| Диелектрична чврстоћа | ≥2500 V rms |
| Отпор централног контакта | ≤1,0 mΩ |
| Спољни контактни отпор | ≤0,2 mΩ |
| Губитак уметања | ≤0,12dB на 3GHz |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Температурни опсег | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоотпорно | ИП67 |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
