1. Ове карактеристике су типичне, али се можда не односе на све конекторе.
2. ОЕМ и ОДМ су доступни.
Добродошли у нашу компанију, која је посвећена пружању услуга најбољег квалитета нашим купцима. Добро смо упознати са потребама и захтевима купаца, тако да је наша филозофија услуге усмерена на купца.
Наша компанија има ефикасан, професионалан и искусан тим. Можемо да одговоримо на сва питања купаца у року од 24 сата. Без обзира да ли тражите прилагођени дизајн или желите OEM и ODM произвођаче, можемо вам пружити најбоље решење. Наши инжењери и запослени су обучени да купцима пруже јединствена решења како би се осигурало да дизајн вашег производа може бити лансиран што је пре могуће и да задовољи потребе вашег тржишта.
Наше време испоруке је веома брзо, а обрада поруџбина је брза и ефикасна. Имамо богато искуство у пословању са великим компанијама које котирају на берзи, тако да вам можемо пружити најпрофесионалније услуге како бисмо осигурали најсавршеније резултате обраде ваше поруџбине.
Такође пружамо бесплатне узорке како бисте могли да тестирате наше производе и уверите се да испуњавају ваше захтеве. Такође пружамо 100% гаранцију плаћања и квалитета, тако да немате бриге.
Чврсто верујемо да ћете уз нашу услугу добити најсавршеније искуство и производе најбољег квалитета. Ако тражите најбољу услугу бренда, контактирајте нас. Пружићемо вам најпрофесионалнију услугу како бисмо осигурали да ваши производи успеју на тржишту!

Модел:ТЕЛ-4310М.14С-РФЦ
Опис
4.3-10 Мушки конектор за суперфлексибилни кабл од 1/4″
| Материјал и премаз | |
| Контакт центра | Месинг / посребривање |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тело и спољни проводник | Месинг / легура обложена трослојном легуром |
| Заптивка | Силиконска гума |
| Електричне карактеристике | |
| Карактеристике Импеданса | 50 ома |
| Фреквентни опсег | DC~3 GHz |
| Отпорност изолације | ≥5000MΩ |
| Диелектрична чврстоћа | ≥2500 V rms |
| Отпор централног контакта | ≤0,4mΩ |
| Спољни контактни отпор | ≤1,0 mΩ |
| Губитак уметања | ≤0,1dB@3GHz |
| Константно-височина (VSWR) | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Температурни опсег | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоотпорно | ИП67 |
Упутство за инсталацију N или 7/16 или 4310 1/2″ супер флексибилног кабла
Структура конектора: (Сл. 1)
А. предња навртка
Б. задња навртка
C. заптивка

Димензије за скидање изолације су приказане на дијаграму (Сл. 2), приликом скидања изолације треба обратити пажњу на:
1. Крајња површина унутрашњег проводника треба да буде закошена.
2. Уклоните нечистоће као што су бакарне наслаге и неравнине на крајњој површини кабла.

Монтажа заптивног дела: Заврните заптивни део дуж спољашњег проводника кабла као што је приказано на дијаграму (Сл. 3).

Склапање задње навртке (Сл. 3).

Спојите предњу и задњу навртку завртањем као што је приказано на дијаграму (слике 5)
1. Пре завртања, намажите о-прстен слојем масти за подмазивање.
2. Држите задњу навртку и сајлу непомично, заврните главно тело шкољке на задње тело шкољке. Заврните главно тело шкољке задњег тела шкољке помоћу мајмунског кључа. Склапање је завршено.
