Телсто серија хидроизолационих затварача је нова врста решења за заштиту од временских услова дизајнирана да заштити РФ везе на бежичним комуникационим торњевима, на пример, 3Г или 4Г, ЛТЕ ћелијске локације где РФ везе постају гушће него икад раније, а традиционална решења за заштиту од временских услова, траке и мастикс, тешко је користити на тако гужвим местима.
Телсто серија водоотпорних затварача је за вишекратну употребу, поново се користи и не захтева алат, што их чини штедљивим, исплативим и једноставним решењем за заштиту од временских услова за индустрију мобилних базних станица. Телсто кућиште за заштиту од временских услова налази типичну примену у покривању РФ конекција на антенама и РРУ (даљинским радио јединицама).
Заптивна својства гела пружају поуздану заштиту у широком температурном опсегу (-40°C/+ 70°C)
Омотање и без искључења конектора
Брзо и лако се инсталира
Лако се уклања и поново користи
Гел материјал пружа ефикасну баријеру против продора воде и других загађивача - IP заштита 68
Није потребна трака, лепак или алат за монтажу и демонтажу
Модел: TEL-GEL-1-5/8” спојница са доводника на 1/2”
Опис: Производи са гел заптивком пружају брзу и једноставну методу инсталације за временски отпорне везе „краткоспојник-антена“ и „краткоспојник-напојни вод“.
| Затварање гел заптивком | |
| Модел | ТЕЛ-ГЕЛ-1/2Ј-1-5/8Ф |
| Функција | Гел заптивач за затварање са џампера од 1/2" на доводник од 1-5/8" |
| Материјал | PC+SEBS |
| Величина | Д200 мм, Ш88 мм, В60 мм |
| Унос | Џампер од 1/2" (13-17 мм) |
| Излаз | Улагач 1-5/8" (35-40 мм) |
| Нето тежина | 300 г |
| Животни век/трајање | Више од 10 година |
| Отпорност на корозију и ултраљубичасто зрачење | H2S, прошао ултраљубичасти тест |
| Отпорност на лед и снег | до 100 мм, без цурења воде, без промене облика |
| Водоотпорност | ИП68 |
| Ниво ватроотпорности | HB |
| Отпорност на кишу | 100Е 150мм/х |